بعد از فراهم آوردن ملزومات انتقال تصویر ، به منظور مشاهده تصاویر DVR ، NVR یا دوربین مداربسته تحت شبکه بر روی کامپیوتر ممکن است در مرحله نخست موفق به مشاهده این تصاویر نشوید. این اتفاق ممکن است زمانی روی دهد که ...

نرم افزار مدیریت پارکینگ آی پلاک

نویسنده
امروزه مدیریت تردد یکی از نیازمندیهای اکثر سازمانها، مجتمع های مسکونی، عوارضیها و پارکینگهای عمومی و اختصاصی است. نرم افزار های مدیریت تردد زیادی در کشور تهیه شده است که اکثر آنها نیازمند یک باجه نگهبانی و کاربر انسانی به منظور بهره برداری هستند. این موضوع شاید ...

آموزش کار با دستور PING در CMD

نویسنده
یکی از پرکاربردترین دستورات مهم در شبکه برای تست اتصال Ping می باشد . فرض کنید که شما دسترسی به یک سایت اینترنتی خاص مثل بخش آموزش آریاتک ندارید ولی دوست شما به شما می گوید که من به راحتی این سایت را باز می کنم .
همه ما می دانیم دلیل اصلی نصب دوربین مداربسته تصویر برداری و ذخیره آن تصاویر می باشد تا در صورت بروز مشکل یا نیاز با کمک آنها به حل مشکل بپردازیم. در نتیجه مدت زمان ، نحوه و نوع ضبط بسیار مهم می باشد. در این مقاله سعی داریم با استفاده از ابزارها و مطالب آورده شده شما را در رسیدن به این مهم یاری کنیم.
گروه فنی مهندسی At از سال 1380 توسط جمعی از کارشناسان و طراحان سیستمهای حفاظتی امنیتی و دوربین های مداربسته بانکهای کشور تشکیل شد و شروع فعالیت خود را در زمینه تجهیز سیستم های امنیتی بانکهای سراسر کشور توسط کادری مجرب آغاز کرد.
نمایش 1 در 5 از 31 (1 صفحه ها)